O mnie

IMG_2746 ob

Witam na moim blogu, na którym będę starała się promować zdrowe i smaczne desery, ciasta i wszelkie słodkości spod znaku ‚odchudzonych’ bez straty na ich smaku. Tak, zapewniam, że to możliwe!!! Na blogu będzie można zobaczyć jak proste triki zmieniają bomby kaloryczne w ich supersmaczne i co najważniejsze zdrowe odpowiedniki.
A kim jestem?

Wielbicielką smacznego, niebanalnego jedzenia, właścicielką jednej z pierwszych cukierni internetowej Have a Cake, absolwentką Akademii Kurta Schellera, a prywatnie mamą Lili. Opracowuję przepisy tak, aby były nie tylko smaczne, ale i wartościowe dla naszego organizmu, więc trudno czasem uwierzyć, że to co proponuję, to SŁODYCZE :) Zapraszam do zapoznania się z moimi propozycjami. Mam nadzieję, że będą Wam smakowały tak samo jak moim bliskim i znajomym, których udało mi się całkiem łatwo ‚nawrócić’ na ‚odchudzone’ słodkości :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>